Vår strävan är att ge dig som kund bästa tänkbara service
beträffande belysningsteknisk rådgivning och projektering.

 Medarbetare Sälj

Säljare distrikt Norr

Mikael Flemin

Mikael Flemin

Ort: Örnsköldsvik
Antal år inom belysning: 28
Telefon: 0660-281919
E-post: mikael.flemin@nokalux.se


Säljare distrikt mellan

 

Magnus Orrby, distriktschef

Magnus Orrby, distriktschef

Ort: Örebro
Antal år inom belysning: 26
Telefon: 019-2771261
E-post: magnus.orrby@nokalux.se

Ingrid Larsson

Ingrid Larsson

Ort: Örebro
Antal år inom belysning: 14
Telefon: 019-2771262
E-post: ingrid.larsson@nokalux.se

Anders Stenmark

Anders Stenmark

Ort: Karlstad
Antal år inom belysning: 19
Telefon: 019-2771263
E-post: anders.stenmark@nokalux.se


Säljare distrikt öst

Magnus Jonsson VD, Distriktschef

Magnus Jonsson VD, Distriktschef

Ort: Göteborg
Antal år inom belysning: 24
Telefon: 0573-709316
E-post: magnus.jonsson@nokalux.se
Leif Nordqvist

Leif Nordqvist

Ort: Stockholm
Antal år inom belysning: 15
Telefon: 08-52524312
E-post: leif.nordqvist@nokalux.se

Johan Kjellsson

Johan Kjellsson

Ort: Stockholm
Antal år inom belysning: 23
Telefon: 08-52524311
E-post: johan.kjellsson@nokalux.se


Säljare distrikt SYDVäst

Ola Malmström, distriktschef

Ola Malmström, distriktschef

Ort: Göteborg
Antal år inom belysning: 20
Telefon: 031-3614732
E-post: ola.malmstrom@nokalux.se

Ludvig Höglund

Ludvig Höglund

Ort: Göteborg
Antal år inom belysning: 2
Telefon: 031-3614735
E-post: ludvig.hoeglund@nokalux.se

Bo Winter

Bo Winter

Ort: Helsingborg
Antal år inom belysning: 26
Telefon: 042-4240999
E-post: bo.winter@nokalux.se

Adam Hagström

Adam Hagström

Ort: Gislaved
Antal år inom belysning: 14
Telefon: 0371-778699
E-post: adam.hagstrom@nokalux.se


Kundsupport / Order

Taina Lindell

Taina Lindell

Ort: Töcksfors
Antal år inom belysning: 13
Telefon: 0573-29652
E-post: taina.lindell@nokalux.se

Anna Olofsson

Anna Olofsson

Ort: Töcksfors
Antal år inom belysning: 9
Telefon: 0573-29658
E-post: anna.olofsson@nokalux.se


Projektörer

Mårten Wikstrand

Mårten Wikstrand

Ort: Helsingborg
Antal år inom belysning: 6
Telefon: 042-4240998
E-post: marten.wikstrand@nokalux.se

Anna-Maria Tjäder

Anna-Maria Tjäder

Ort: Helsingborg
Antal år inom belysning: 21
Telefon: 042-4240997
E-post: mia.tjader@nokalux.se

Johanna Blomqvist

Johanna Blomqvist

Ort: Helsingborg
Antal år inom belysning: 3
Telefon: 042-4240990
E-post: Johanna.Blomqvist@nokalux.se


KAM Grossistansvarig

Camilla Alexandersson

Camilla Alexandersson

Ort: Göteborg
Antal år inom belysning: 19
Telefon: 031-3614733
E-post: camilla.alexandersson@nokalux.se


Produktutveckling
/Export

Erik Kihlgren

Erik Kihlgren

Ort: Torsby
Antal år inom belysning: 5
Telefon: 0573-709312
E-post: erik.kihlgren@nokalux.se

Teknik

Håkan Jordanson

Håkan Jordanson

Ort: Töcksfors
Antal år inom belysning: 20
Telefon: 0573-29659
E-post: haakan.jordanson@nokalux.se

MARKNAD 

Linda Plate

Linda Plate

Ort: Töcksfors
Antal år inom belysning: 5
Telefon: 0573-709315
E-post: linda.plate@nokalux.se


Kundsupport & kontakt

För offert kontakta oss på e-post:
nokalux@nokalux.se

För order kontakta oss på e-post:
order@nokalux.se

Växel: 0573-296 50

Kundsupport: Taina Lindell 0573-29652
Kundsupport:
Anna Olofsson 0573-29658

 

Sociala medier

Här under hittar ni länkar till våra social medier:

facebook icon

linkedin icon

Anmäl dig till vårt nyhetsbrev

Få senaste uppdateringarna från oss och håll er ajour med vår verksamhet!
Tryck på knappen nedan och fyll i formuläret:

nyhetsbrev btn